O nas

Pawełczyk & Szura Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska powstała w 2003 roku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Zespół Kancelarii specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wszystkich typów spółek prawa handlowego i przedsiębiorców indywidualnych w tym przedsiębiorców zagranicznych, spółdzielni, jednostek administracji samorządowej i rządowej, fundacji i stowarzyszeń oraz zakładów opieki zdrowotnej i instytucji finansowych.

Spółka partnerska powstała z połączenia indywidualnych kancelarii prawniczych, prowadzących obsługę prawną od ponad 10 lat i obecnie zatrudnia oraz stale współpracuje z 16 doświadczonymi prawnikami, a w tym 7 radcami prawnymi, 4 aplikantami radcowskimi i adwokackimi oraz 5 prawnikami. Działania kancelarii wspiera doświadczony personel administracyjny.

W ramach swojej działalności kancelaria wykorzystuje doświadczenie pracowników naukowe z zakresu prawa gospodarczego, prawa podatkowego, prawa konkurencji, prawa rynku kapitałowego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy oraz prawa własności intelektualnej.

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksową obsługę procesów organizacyjnych i prawnych. Nie ograniczamy się jedynie do pomocy przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań – odpowiadających jego możliwościom, potrzebom i oczekiwaniom, lecz zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, rozmowach handlowych, pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a dzięki współpracy z wieloma partnerami mamy możliwość doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

"Promax Sp. z o.o. ma przyjemność potwierdzić, że radca prawny dr Mirosław Pawełczyk prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego świadczy pomoc prawną na rzecz naszej spółki. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi prawo spółek, prawo handlowe, prawo pracy, prawo cywilne a także obsługę spraw korporacyjnych organów spółki. Kancelaria wspiera nas również od strony prawnej w zakresie świadczenia usług zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Współpraca z Kancelarią przez wątpienia przyczynia się do rozwoju i zabezpieczenia interesów naszej spółki."

PROMAX Sp. z o.o.Aktualności

2014-12-08 18:59:38
Geoinformacja. Prawo i Praktyka.

2014-12-08 18:57:46
Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Komentarz.

2014-08-11 11:28:39
Dopuszczalność prawna wypowiedzenia umowy sprzedaży energii cieplnej przez przedsiębiorstwo energetyczne

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji newslettera naszej kancelarii.

dodaj usuń
Pawełczyk & Szura Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
40-096 Katowice, ul.3-go Maja 24/4
tel./fax: +48 32 253 84 40, tel.: +48 32 608 70 49, +48 32 206 85 81
Strona główna  |   O nas  |   Zespół  |   Profil usług  |   Publikacje  |   Pro Bono  |   Kariera  |   E-porada  |   Kontakt strony internetowe Sparro